Menu

Náš tým

0 Comment

Náš tým zahrnuje spoustu seokonzultantů a specialistů. Jako rychle se rozvíjející firma máme za sebou již 8 let zkušeností a každým dnem přibývají další. Odborné poradenství a konzultace s ohledem na SEO služby poskytujeme již od roku 2009. Pokud tedy hledáte opravdu zkušené odborníky, pak u nás vsázíte na jistotu. Jestliže v této oblasti hledáte experty, budeme rádi, když se na nás obrátíte.
Lidé Spolupráce
Majitelem firmy a seo specialistou je Michal Kuchař. Zastánce kvalitně odvedené práce. S tímto člověkem se většinou setkáte jako první hned po telefonu nebo formou e-mailu, protože chce mít vždy všechno pevně pod kontrolou a musí o všem vědět, což je úctyhodné a prioritní, protože dokáže na vše podstatné dohlédnout. Vyřizuje základní objednávky a zadává ostatním úkoly, přesně podle toho, co je potřeba. Vypracuje vám návrh řešení vaší situace, případně vám sdělí cenu naší nabídky, zařizuje kompletní komunikaci se zákazníkem.
Konference Tým

Další spolupracovníci

Významný post u nás zastává také SEO konzultantka. Samozřejmostí jsou i další spolupracovníci, nebojte se, také mužského pohlaví, aby naše společnost byla patřičně vyvážená. To samé platí v případě našich textařů, tedy dalších externistů, kteří píší články.
Počítače Kancelář
Po majiteli firmy zde máme spoustu vynikajících spolupracovníků:

 1. Hana Sýkorová – projektová manažerka
 2. Tereza Dostálová – Copywriterka a překladatelka
 3. Michaela Balvínová – Asistentka projektů
 4. Radek Navrátil – Linkbuilder a Copywriter
 5. Marcela Černá – Copywriterka
 6. Nataša Kuchařová – Sekretářka a účetní
 7. Irena Směšná – Asistentka projektů
 8. Tomáš Výborný – SEO specialista
 9. Jakub Švršek – Copywriter
 10. Barbora Heřmanská – Copywriterka
 11. A mnozí další externisté.

Jestliže chcete týmovou partu plnou zkušených lidí, pak se můžete spolehnout na náš kompletní tým. Věnujeme mu dostatek péče, času i prostoru, abychom se nejenom jako lidé neustále vyvíjeli a měli možnost sebezdokonalování a seberealizace, ale také máme možnost, vykonávat práci, která nás, nebojím se říct, že baví.