Menu

Všude udělejte dojem, avšak ne přehnaně

0 Comment

Kdekoli a kdykoli chceme vypadat co nejlépe. Převážně ženy dokážou strávit v koupelně několik desítek minut a doslova někdy péči přehánějí, na mnoho míst a pro různé situace postačí, ba dokonce se více hodí decentnost a přirozenost.
podnikatelka v šatech.jpg

Pracovní pohovor

Práce je jedna z nejdůležitějších věcí v životě, díky ní si vyděláváme na život a dokážeme v ní strávit ty nejlepší, ale také nejhorší chvíle. Stále častější součástí pro přijetí do práce slouží pracovní pohovor. S personalistkou nebo s ředitelem se navzájem neznáte a nevíte, co máte očekávat. Samozřejmostí je upravenost a příjemný vzhled pro pracovní pohovor, rozhodně se nedoporučuje volnočasové oblečení, výstřihy a extravagantnost. Nejlépe však zaujmete svým chováním, vystupováním a komunikací.

Rande, schůzka

Dnes se lidé seznamují převážně na internetových seznamkách, ovšem nejen tam, s vrstevníky se setkáváme také v práci či náhodně v ulicích města. Co se týče seznamování přes internet, vždy chceme vědět, jak druhý člověk vypadá a napsat si s ním několik zpráv, podle fotky a chování člověka trochu poznáme a víme přibližně, co od setkání očekávat. Důležité je, abyste se za telefonem a při setkání chovali totožně, zkusili zapůsobit a byli prostě sví, nepřetvařujte se pro druhého, pokud s vámi chce více než jen rande, má vás brát se vším všudy.

Volný čas

Nikdy se přehnaně nepřekonávejte, dojem určitě neuděláte, když půjdete sebevědomě do jízdárny a troufnete si ihned na jízdu na koni, i když jste na něm nikdy nejeli. Tímto způsobem se spíše ztrapníte, tak si raději zaplaťte instruktora nebo požádejte kamaráda, který to umí.
Záleží také na místě bydliště a volnočasové aktivitě. Na vesnici není nic divného si vyjít mezi lidi ve volném tričku a v teplákách. V ulicích měst se lidé snaží vypadat co nejlépe a vzít si ze svých šatníku ty lepší kousky oblečení.
výlet na kole.jpg

Učitel

Povolání, které má spoustu dovolené. Takto vidí práci lektorů většina lidí a je to první věc, která je napadne pro výkon tohoto zaměstnání. Často je ale pracovní doba složitá na psychiku a způsob výuky. Děti není příliš jednoduché zabavit a přimět je k soustředění po celé dopoledne na váš výklad. Snažte se proto najít alternativní a výhodné metody pro spokojenost sebe i žáků.