Menu

Sladký spánek na posteli z masivního borovicového dřeva

0 Comment

Dřevěné postele jsou nenahraditelnou součástí našich ložnic a dokonce i dětských pokojů. Sháníte pro své dítě nějakou vhodnou postel, protože už potřebuje větší? Nebo se díváte po posteli pro studenta na vysoké škole či pro teenagera? Tyto postele jsou vhodné pro každé větší dítě i všechny dospělé, protože jsou široké 90 cm a dlouhé 200cm. Jejich šířka poskytuje dostatek prostoru každému dospělému, takže se vám na posteli bude sladce usínat každý den.
noční stolek s kytkou.jpg
Postele jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva. Nejsou zdraví škodlivé, ba právě naopak, prospívají našemu zdraví. Jsou zdravotně nezávadné a navíc tak krásně voní lesem. Materiál je opravdu poctivý a odolný, proto s takovouto postelí můžete vybavit i penziony, hotely či koleje. Hodí se do každého interiéru, stačí si vybrat z několika různých provedení.
Mají klasický elegantní vzhled a mohou mít třeba také úložný prostor. Postel vás nadchne svými rozměry ale také uzpůsobením. Tento typ velikosti je univerzální a pohodlný pro většinu osob. Velice variabilní kousek nábytku, který snadno skombinujete s jiným nábytkem ve stejném odstínu z naší nabídky. Vybrat si můžete z různého provedení a také z odlišných dekorů dřeva.
Dřevěná postel 90×200 je vhodnou volbou do každé ložnice.
hrnek u postele.jpg

Klasický prvek do moderní místnosti

Dřevo se skvěle kombinuje nejenom se dřevem, koberce, linem, dlažbou a dalším nábytkem, ale také s moderními materiály. Dřevěná postel je designově velice zajímavá a poutavá. Je to luxusní řešení každé ložnice či dětského pokoje. Postel je ekologicky nezávadná, proto přináší do našich životů jenom to dobré. Vhodné pro naše zdraví, nebo zdraví našich blízkých, na kterém by nám mělo záležet nejvíce.
S touto postelí budete mít požadovaný komfort i zařízené krásné a vkusné bydlení. Kvalitní prvek do vašeho domova. Nepodceňujte sílu dřeva. Jistě vás také brzy o svých kvalitách přesvědčí.