Menu

Vyrobte si své vlastní fotoalbum

0 Comment

Každý si schovává nějaké fotografie z významných životních okamžiků. Vaše chytré telefony a počítače jsou jistě plné takových obrázků. Někdo je má bezvadně roztříděné, ať už podle data, příležitostí nebo podle fotografovaných osob, příbuzných či potomků. Jsou to zkrátka naše vzpomínky.
tulipán na albu

Ovšem málokdo si vytváří svá vlastní papírová alba, to už spíše necháváme odborníky vyrobit dle námi vybraných snímků, fotoknihy, kalendáře nebo si necháváme zhotovit jednotlivé fotografie na památku, a to třeba i do rámečku. Možností je celá řada a nabídka firem a jejích nápadů široká. Přitom prezentovat své fotografie ve vlastnoručně vyrobeném albu potěší nejen vás, ale zcela určitě i vaše příbuzné a známé. A pokud jste šikovní, přijde vás to i levněji.
staré album

Ne každého totiž baví sedět u televize nebo počítače a dlouhou dobu prohlížet vaše snímky. Přitom byste chtěli o svých zážitcích každému tolik vyprávět! Loňský rok jsme s přítelem absolvovali dlouhou cestu v zahraničí a moc se chtěli podělit o své zkušenosti. A tak jsem po dlouhých zimních večerech začala třídit naše fotografie. Z každého dne jsem dala stranou pět, šest fotografií, samozřejmě jsem vybrala ty nejdůležitější a nejkrásnější a poté, podle počtu vybraných snímků pořídila album. I těch je velký výběr, ale já koupila obyčejné a vyzdobila si ho sama motivy míst právě naší cesty.
prohlížení fotek

Pak jsem pomalu začala fotografie dle data pořízení lepit a ihned popisovat informacemi o příslušném místě, někdy jsem přidala trochu z historie, někdy příhodu z daného dne. Zkrátka každá fotografie obsahuje nějakou zajímavou informaci, na kterou bych určitě postupem času zapomněla a protože je to popisováno i trochu zábavnou formou, má v našem okolí, každý chuť alespoň nahlédnout. Možná ne každý čte tyto texty důkladně, ale i pro nás tato forma je úžasnou vzpomínkou, která nám připomene ty nádherné zážitky a dojmy.