Menu

Prodloužený víkend bude stačit

0 Comment

Pravdou je, že čas od času je toho na člověka více, než dost a jak se říká, zdraví a nervy máme jen jedny. Dovolená v práci je sice řešení, ale pokud zůstaneme doma nebo na své zahrádce, tak to si moc nepomůžeme, převálcují nás totiž povinnosti, které běžně nestíháme. Ale o tom není život. Potřebujeme vysadit a odpočinout si. I obyčejný víkend bude stačit, když si zamluvíme třeba pobyt v lázních. V dnešní době to není již nic nenormálního, a pokud se využije nějaká slevová nabídka, tak je škoda toho nevyužít. Neexistuje žádný předsudek, že do lázní jezdí pouze důchodci. Naopak dveře lázní jsou dnes otevřeny pro širokou veřejnost, takže si můžeme dopřát speciální péči jak o tělo, tak o duši.
dívka v sauně

Lázeňský pobyt

Je mnoho míst, kam se vydat například nám odkryje nabídku nejznámějších lázeňských pobytů. Ovšem jsou i jiná a také zajímavá. Vždy na prvním místě mají povinnost aplikovat svým klientům přírodní léčivé zdroje. Každé jsou pak specifické nějakým svým tajemným kouzlem.
masáž od muže
Některé upřednostňují slatinu, jiné sirné lázně, minerální vody, bylinné koupele a mnohé další. Vždy je něco prioritního, poté jsou samozřejmě další procedury podle toho, co je možné uplatnit v nabídce. Pokud jsme dostali lázně předepsané lékařem, tak je to trochu jiný postup, kdy procedury nám sepíše lázeňský lékař po vstupní prohlídce.
bahenní masáž

Klasický relax

To je právě to, co můžeme využít, pokud chceme zmizet na chvíli od každodenních povinností. Zároveň si pak můžeme dopřát, pokud to lázně umožní, kosmetiku, vířivku, masáže, bylinné koupele atd. V programu se nesetkáme s lékařem, a tudíž nemáme pevně stanovený režim. Vlastně podle vlastního zájmu, potřeb a chuti využijeme některé z nabídnutých procedur. A naplánujeme si je podle svého nebo si je můžeme nechat sestavit. Důležité je si dopřát nejen procedury, ale i procházku po městě a vydatný spánek, abychom se vrátili do reality plní síly a energie.