Menu

Stylové bydlení nejen pro mladé

0 Comment

Stále více lidí si umí vychutnat nové možnosti ve svém životě a mezi ně určitě patří originální, praktické a cenově dostupné bydlení.

Pro lidi, kteří preferují přírodní materiály, jsou mobilní dřevostavby top-mobilnidomy.cz ideálním řešením k bydlení. Nový majitel mobilní dřevostavby si musí zařídit sám jen dvě věci:

• vybrat si pozemek (není nezbytné mít vyřešené financování)

• vybrat si z nabídky mobilních dřevostaveb ten nejvhodnější model, případně si dohodnout úpravy na přání

dřevostavba2

Mobilní dřevostavby zcela odpovídají trendům moderního bydlení a svým uživatelům poskytují komfort srovnatelný s jinými druhy bydlení.

Dřevostavby určené pro celoroční bydlení mají dokonalou izolaci stěn, stropů i podlahy, okna s trojitým sklem a dobře odizolované vstupní dveře a vhodné topení. Není proto vůbec problematické v nich pobývat i během zimního období. Dům si lze nechat upravit podle svých představ a nechat si ho rovnou zařídit, nebo si ho zakoupit prázdný a vybavit si ho vlastními silami.

dřevostavba1

Doprava zakoupeného domu je zaručená ze strany prodejce, rovněž tak i umístění domu na určené místo.

Pokud potřebuje zájemce finanční pomoc ve formě úvěru, může se obrátit na finančního poradce společnosti, který spolupracuje téměř se všemi finančními společnostmi u nás, a navíc může v rámci úvěru obstarat navýšení výše úvěru, čímž bude vyřešené i financování pozemku, pokud je to třeba.

Mobilní domy mají určitě velkou budoucnost. Nabízí praktické a jednoduché bydlení pro lidi praktikující čistý styl bydlení bez shromažďování zbytečných a nepotřebných věcí. Nabízí také jednoduchý způsob, jak žít v místě, kde není povoleno stavět nemovitosti.

Mobilní dřevostavby se také snadno mohou stát dočasným bydlením při rekonstrukci nebo stavbě nového rodinného domu. Snadno tak může mobilní dům využít pozemek se stavební parcelou a posloužit jako zázemí do okamžiku dokončení stavby domu. Výrobce mobilních dřevostaveb nabízí kromě nových modelů i domy již používané a za velice příznivé ceny.