Menu

Reklamní promo textil

0 Comment

Pokud přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své zaměstnance či klienty, pak jistě zvažte i pořízení promo oblečení. Skvělým dárkem se tak může stát například reklamní mikina. Na tu máte možnost si nechat natisknout logo firmy a obyčejná mikina se tak rázem stane reklamní mikinou.

Tento nápaditý a velmi praktický dárek můžete pořídit svým zaměstnancům jako poděkování či dárek ke konci roku. Řeknete jim tak, že si jich opravdu vážíte. Místo obyčejných malých dárků, které neupotřebují, jim můžete dát dárek, který opravdu využijí, ocení a který je velmi praktický a unosí ho na opravdu mnoho činností. Mikinu tak zaměstnanci využijí nejen v práci, ale také na sport, denní nošení či relaxaci. Můžete také tyto reklamní mikiny využít i jako firemní oblečení pro své zaměstnance. Což ocení v chladných měsících a při pohybu v chladnějších místnostech.

mikina na sport

Díky velkému výběru barev můžete zvolit barvy pro ženy, muže či neutrální barvy. Reklamní mikiny Promotextile.cz můžete vybrat ze dvou provedení. A to mikinu s kapucí a se stahovacími šňůrkami zvanou klokanka, která má i kapsu, kvůli které je tento název odvozen. Nebo můžete zvolit mikinu klasickou bez kapuce a kapes. Jde o velmi decentní kus oblečení, který ocení jak ženy, tak i muži.

mikina pro muže

Mikina je velmi příjemný kus oblečení. Je ušita z 65 % bavlny. Můžete zvolit velikost od XXS až po XXL. Nabídka je opravdu široká. Díky tomu můžete vybrat oblečení jak pro děti, tak ženy i muže. Mikina je ušita, jako unisex. Díky tomu mikina padne na každou postavu. A právě díky natištěnému logu na mikině pak zaměstnanci či klienti nebo další lidí mohou při běžném nošení rozšiřovat povědomí o vaší firmě a mohou se o vás dozvědět další potencionální klienti. Dostanete se tak i do podvědomí ostatních lidí v okolí. Můžete mikinu tedy využít i jako propagační materiál.