Menu

Proteinová dieta

0 Comment

Naše proteinová dieta bude pro vás tou nejlepší volbou v případě, že byste chtěli shodit nějaká ta kila navíc, nevíte jak na to, zkusili jste hodně diet, ale nic pro vás nefunguje a pak akorát nastane jojo efekt, takže to raději vzdáte předem nebo máte hodně v d a průběhu držení programu hlad a podobně. Tohle se vám s námi nestane, protože tohle je všechno pořádně do detailu promyšlené a všechno to bude opravdu skvělé, takže na to rozhodně nezapomeňte.
měření pasu.jpg
Budete spokojení, to si pište. Nebojte se udělat ten první krok. Rozhodně to bude pro vás to správné řešení, tak se určitě nebojte. Proteinová dieta je založená na tom, že vaše dělo začne přednostně spalovat tuky, protože jej vy k tomu donutíte. Jinak to nepůjde, protože v díky tomu, co budete přijímat za živiny a v jakém poměru, tak bude vaše tělo donuceno k tomu, že se dostane do stavu ketóza a jistě to bude pro vás nepříjemné. Rozhodněte se třeba hned a budete rozhodně nadšení, to si pište. Čím dříve se rozhodnete, tím to bude pro vás jednodušší a lepší, protože to budete mít už zařízené a nebude to pro vás takový velký problém, takže určitě nic nedělejte a rozhodněte se rychle.
ploché břicho.jpg

Skvělé výsledky

Již po třech dnech držení programu se vaše tělo dostane do stavu ketózy a začne spalovat tuky, takže po týdnu uvidíte výrazný váhový úbytek třeba dvě až tři kila. Nejlepší na tom bude to, že to budou převážně tuky, takže to je skvělé i pro sportovce, co se chtějí vyrýsovat a nedaří se jim třeba shodit tuk na břiše. Svalová hmota zůstane zachována a pro vás tohle bude jistě skvělé, nemyslíte? Tohle je také pro všechny, kteří nemohou třeba sportovat, protože tohle bude fungovat i tak, takže se rozhodně nebojte a budete maximálně nadšení. Nebojte se a udělejte ten první, nedůležitější krok ještě dneska. Tohle vám pomůže, abyste se cítili lépe, vypadali lépe a vaše sebevědomí na tom bylo mnohem lépe.