Menu

Nejlepší dřevěné terasy pro váš odpočinek

0 Comment

Hledáte u stavebního materiálu kvalitu a s dobrou cenou? Když máte štěstí a takový materiál seženete, tak budete pravděpodobně shánět i odbornou firmu, která vám se stavbou ve všem pomůže, pak máte vyhráno.

Naše společnost GARDINA už 14 let staví dřevěné terasy a můžeme říct, že za ty roky dřevěným terasám skutečně rozumíme. Rádi vám při stavbě terasy odborně poradili a pomohli ve všem, co se týká od výběru materiálu, a pokud budete mít zájem tak i s kompletní montáží terasy.

Jeden z nejlepších materiálu pro stavbu dřevěné terasy je terasové prkno sibiřský modřín Gardina.cz.

Terasová prkna hladká sibiřský modřín

Sibiřský modřín je velmi tvrdé dřevo s velkou hustotou, proto se dá dokonale opracovat tak, aby z tohoto dřeva byly prkna perfektně hladké. Prkna dodáváme buďto hladká nebo s drážkami. Před montáží jsou už od nás všechna prkna naimpregnovaná.

Aby terasa vypadala stále jako nová, tak doporučujeme je každým rokem napustit olejem.

Po terase ze sibiřského smrku se vám v létě terasa nebude přehřívat, bude velmi příjemná pro chůzi bosou nohou. Dřevo ze sibiřského modřínu, tím že pochází ze Sibiře, dokáže odolávat extrémním podmínkám.

Na našich webových stránkách si můžete v klidu přečíst podrobné informace, které budete potřebovat před stavbou terasy. Dále nabízíme ostatní produkty a výrobky, které jsou pro stavbu terasy důležité. Jakékoliv dotazy k montáži terasy vám rádi zodpovíme telefonicky, emailem, ale nejlepší je vždy osobní kontakt.

terasová prkna sibiřský modřín s drážkami

Věřte, že dřevěné terasy z kvalitního tvrdého dřeva, mají mnohem více předností, než kamenné dlažby. Ale aby vše při stavbě dřevěné terasy proběhlo tak, abyste s ní byli spokojeni po dlouhá léta, tak kromě kvalitního dřeva je nejdůležitější správná montáž, která zabrání vysušování dřeva – tím se prodlužuje dlouhodobá životnost terasy.