Menu

Jaké jsou účinky poppers a vyplatí se vám to? Je to skutečně tak dobré afrodiziakum?

0 CommentAfrodiziaka vyhledávají lidé čím dál častěji, už jste také o nich přemýšleli? Pak zkuste jeden zázrak, který vám dopřeje víc, než jen dobrý sexuální zážitek.

Jaké jsou účinky poppers a vyplatí se vám to? Je to skutečně tak dobré afrodiziakum?

Možná jste už o tom slyšeli, možná ne, pravdou je, že poppers se u nás rozšířily někdy v sedmdesátých letech a tehdy to byl opravdu velký boom. Užívat je začali nejprve homosexuálové a proč? Protože objevili jejich skvělé účinky, které se projevovaly během sexuálních aktivit. Tyhle kapky určené k inhalaci ale umí mnohem více. A o co tedy konkrétně jde? Objevte nový a úžasný svět plný uvolnění a zážitků.

pexels-photo-597200

Na party nebo do ložnice

Pořád si ještě nedokážete představit co je poppers? Jde o látku, která je určena k inhalaci, stačí si krátce přičichnout a můžete si užívat například zcela jinak sex a i jiné příjemné aktivity. Co se týče konkrétních účinků poppers, jde zejména o uvolnění a navození příjemné atmosféry, dokonce se poppers inhalovaly na nejrůznějších akcích, tanečních party a diskotékách. Řada lidí je tak má zařazené v kategorii drogy, což ale není úplně pravda. Jde tedy o chemickou látku, ale je zcela legální a k dostání zcela volně na internetu i v prodejnách sexuálních pomůcek a to od osmnácti let věku.

Poppers jsou vlastně takové zázračné kapky, díky nim dochází ke krátkodobé a velmi příjemné euforii, právě proto jde o vhodné a účinné afrodiziakum, ale může to pomoci člověku se v posteli více odvázat a také začnete všechny prožitky vnímat intenzivně. Právě u análního sexu dochází k uvolnění svalstva, takže člověk necítí bolest, ale právě naopak jen ty příjemné prožitky.

pexels-photo-206572

Pozor na správné užívání

V případě, že budete chtít poppers vyzkoušet, musíte si dávat pozor na správné dávkování a užívání. Jde totiž o látku, která se může neblaze odrazit na vašem zdravotním stavu, ale to jen v případě nesprávného užívání, takže se obávat nemusíte. Je dobré užívat poppers jen krátkodobě a hlavně v dávkách, které jsou uvedeny na obalu. Pak se můžete s chutí vydat do světa uvolnění a euforie podle svých představ.

Určitě si to vyzkoušejte, v posteli se afrodiziakum hodí vždy, účinky jsou navíc opravdu jen krátkodobé.