Menu

Jak si zajistit filmový úsměv?

0 CommentVšimli jste si, že většina filmových hvězd má krásný, rovný a zářivý úsměv? Jste z toho smutní, protože Vaše zuby vypadají o poznání hůř? Myslíte si, že všechny celebrity se narodily s krásným chrupem? Ale kdepak. Nepropadejte panice. Ve většině případů pomohla přírodě estetická stomatologie. A skvělé kliniky estetické stomatologie nejsou jen v Americe, ale i u nás.

úsměv a zuby

Samozřejmě, že péče o zuby je nesmírně důležitá. A to nejen kvůli vzhledu, ale také kvůli zdraví zubů a celé dutiny ústní a samozřejmě kvůli příjemnému dechu. Jsou ale problémy, které tak úplně neovlivníte a kazí Vám úsměv. Může to být mezerka mezi předními zuby, trhliny v zubech, změna barvy zubu (může se stát také vlivem kazu). Někdo může mít také vadu skloviny, špatně vyvinutý, nebo nepravidelně tvarovaný zub.

Nejedná se sice o bolestivé problémy. Ani nijak neohrožují naše zdraví. I tak ale někomu mohou vadit. Nevypadají totiž na pohled příliš pěkně. Některý z těchto problémů Vás trápí, ale chcete krásný úsměv? Nemusíte smutnit. Je na to jednoduché řešení. Toto řešení se jmenuje zubní fazety Praha a najdete ho u Clinic+ Medical Group. Na této klinice v Praze najdete tým skvělých a zkušených estetických chirurgů, kteří Vám pomocí zubních fazet pomohou k vysněnému úsměvu.

zuby a ostružina

Zubní fazety mají obrovské výhody. Nemění svůj tvar ani barvu, jsou zdravotně nezávadné, kvalitní, oděruvzdorné a trvanlivé. Navíc mají pěkný a přirozený lesk. Specialisté z estetické dermatologie Clinic+ Medical Group pracují s velkou škálou materiálů a věřte, že Vám vyberou ty nejvhodnější fazety pro Vás a svou práci odvedou na špičkové úrovni.

Kromě zubních fazet Vám může klinika nabídnout také kosmetickou nebo keramickou rekonstrukci zubů.

Filmovou hvězdu z Vás asi neuděláme, ale můžeme Vám zařídit stejně zářivý a krásný úsměv. Neváhejte a domluvte si konzultaci, na které se dozvíte vše, co Vás bude zajímat.