Menu

Huawei P Smart

0 Comment


Huawei P Smart je inovativní ve vysouvacím předním fotoaparátu, ovšem tím to rozhodně nekončí, protože u něj můžeme shledat několik dalších novinek.

Huawei P Smart

Slušné parametry

Pokud si tento mobilní telefon zakoupíte, tak na Vás čeká bílá krabička s tajemným obsahem, jenž ukrývá vše potřebné. Navíc ještě dostanete klasický silikonový kryt, jenž se při každé situaci hodí. Co se týče vzhledu, tak ho musíme jen chválit, protože zde nejsou nijak výrazné prvky, ovšem jen elegantní tvary. K tomu také velice přispívají zaoblené strany a umístění všech prvků. Řadu z nás potěší i klasický 3,5 mm jack, jenž už byl u řady zařízení nahrazen. Co se týče displeje, tak zaujme především jeho velikost, ale ta je zase na úkor váhy zařízení. Dále tu najdeme opravdu dobrou baterii, ovšem nabíječka není žádný rychlík, takže musíte počítat s delší dobou nabíjení.

mobilní telefon

Co se týče připojení, tak potěší moderní USB-C, jenž dosahuje dobré rychlosti přenosu. Pokud rádi fotíte, tak budete potěšeni pěknou kvalitou. Ovšem k té musí být poměrně dostatek světla a vhodné podmínky. Takže je to slušný konkurent, jenž se na trhu neztratí.

Ochrana

Od takového zařízení jistě očekáváme, že nám bude dlouho sloužit a nebudou s ním žádné problémy. Hned při koupi je dobré investovat do ochrany zařízení, protože riziko vážného poškození například při pádu je opravdu velké, takže nic neponechávejte náhodě. Huawei P Smart kryt Modnimobil.cz kompletní ochranu hardwaru zajistí na jedničku, takže už se nemusíte bát rozbitého displeje, čemuž můžete ještě více předejít díky ochrannému sklu, takže s poškrábaným displejem je už konec.

rozbitý mobil

Pouzder je na výběr opravdu spousta, takže si stačí jen vybrat podle svých představ a vkusu. Všemožné motivy odliší zařízení od ostatních, takže bude nádherné výjimečné. Všechny výrobky jsou za výhodné ceny, což se oproti drahé opravě vyplatí. Nezapomeňte ani na software, takže antivir je naprostý základ. Sem tam je dobré mobilní telefon pročistit a odstranit zbytečné soubory, což systému opravdu prospěje a urychlí jeho procesy.