Menu

Dekorace po celý rok

0 Comment

Pokud se pozorně podíváte do různých obchodů, kde se dají koupit dekorace, určitě si všimnete, že je jich na trhu opravdu obrovské množství. Oživit a ozdobit svůj domov můžete po celý rok, protože se prodávají dekorace vhodné k ozdobené domu jak na jaro, tak i na další roční období. Dají se vyrobit z umělých komponentů i z živých květin. Oboje má něco do sebe, a oba typy jsou mezi lidmi velmi populární. Jaké dekorace máte raději vy?

květina na kapotě

Někdo si je vyrobí i sám
Je řada lidí, kteří mají rádi výrobu dekorací, protože je to činnost, u které si krásně odpočinou. Další lidé ale nemají čas, představivost, nebo nejsou natolik zruční, aby si dekorace a různá aranžmá dokázali sami vyrobit, a proto je raději nakupují nebo si je nechávají vyrábět na zakázku. Ať už si je vyrábíte pro sebe, nebo právě na zakázku, určitě potřebujete něco, z čeho ty dekorace vyrobíte. Naprostým základem celé řady dekorací je aranžovací hmota https://www.lepaso.cz/Aranzovaci-hmoty-c3_4_2.htm
. Existují dva základní typy – tmavě zelený florex pro aranžmá z živých květin, a hmota v béžové barvě, která se hodí k výrobě umělých dekorací.

U nás najdete všechny možné druhy a velikosti
Vyrábíte například smuteční kytice, dušičkové vazby, vazby na stoly nebo věnečky? Věnujete se výrobě jakýchkoliv dekorací, které si od vás zákazníci odebírají? Důležité je mít v zásobě dostatek hmot, ze kterých můžete tvořit. U nás najdete za velmi příjemné ceny jak základní kvádry, tak mnoho rozměrů věnečků, držáků na kytice, případně mnoho dalších držáků hmot, jako jsou například aranžmá na kapotu svatebního auta. Díky našim hmotám vytvoříte skutečně jakoukoliv dekoraci si budou vaši zákazníci přát.

květinový věnec

Ceny zatím držíme
I přes neustálé zdražování se snažíme držet ceny našeho sortimentu tak nízko, jak jen to jde. I proto jsou některé položky často vyprodány. Pokud tvoříte často, je dobré mít doma zásobu materiálu. U nás najdete snad všechno k výrobě dekorací.