Menu

Chce to novou výzvu

0 Comment

Podnikání je sice vzrušující, někdy plné starostí jindy zase radostí. Pokud, ale byznys začne šlapat přesně tak jak jste si to představovali po čase přichází rutina. Stále to samé, práce, která se nemění. Možná i vás tohle už začíná nudit. Šli jste do toho, ale rozhodně jste nechtěli skončit takhle? Najděte si zase novou výzvu, pusťte se zase do něčeho nového. Možná si okolí při pohledu na vás klepe na čelo, daří se vám, ale vy nejste spokojení, protože se z vaší práce stal zaběhnutý stereotyp? Změňte to.

srovnání kravaty

·         Dejte si pauzu: pokud cítíte, že to není ono a něco vás na vaší práci už prostě netěší, zkuste si odpočinout. Dejte si pauzu a popřemýšlejte o tom, co by to chtělo změnit. Odjeďte třeba na dovolenou nebo se jen pořádně vyspěte a uvažujte o tom, co vás zase ve vašem podnikání udělá šťastnými.

·         Nový nápad: i když se vám daří, vždy je přece co zlepšovat. Zkuste přijít s novým nápadem. Zaměstnává nejen vymýšlení toho, co to bude, ale následná realizace vám na dlouho nedá spát. A nudit se tak už určitě nebudete. S novým nápadem pookřejete a můžete se zase začít těšit ze své práce.

·         I malá změna pomůže: jasně, změna je život. Změna v jakékoliv oblasti našeho života přináší něco jiného a nového. Něco na co jste třeba dlouho čekali. Nemusí být ani moc velká, stačí něco, čemu byste se mohli právě teď začít věnovat. Třeba si zvelebte interiér firmy, pořiďte si nové výkonnější vybavení nebo zapojte celý svůj tým a vymyslete společně něco, na co už v podstatě čekáte dlouho. Došli nápady? Uspořádejte pro své kolegy večírek, i zábava přece musí být.
modrá židle u pc

·         Začněte růst: ano to je pro podnikání nesmírně důležité. Každá firma musí růst a úspěch potěší. Zkuste najít nový okruh partnerů, odběratelů, zvětšete své portfolio. Podle toho v jaké oblasti podnikáte, se zkrátka rozhodněte, jak by se dalo vyrůst co nejvýše.

·         Učte se nebo předávejte své zkušenosti dál: možná už ani není co na vaší firmě měnit. A tak formu nechce firmou a začněte se vzdělávat v oblasti, kterou ještě v malíčku nemáte. Máte znalosti, které byste rádi předali někomu dál? Tak jen do toho!