Menu

Zábradlí a design

0 CommentPokud máte veliký dům a nemáte zábradlí, tak podle mého názoru tohle je škoda. Já si myslím, že každý dům by si zasloužil nějaké zábradlí. A to hlavně z toho důvodu, že když půjdete do schodů anebo ze schodů, tak je prima, když se také můžete něčeho chytit. Líbí se mi, že v dnešní době si také můžete vybrat, jestli chcete zábradlí ze dřeva nebo z kovu anebo třeba dokonce také skleněné zábradlí. Skleněné zábradlí je v poslední době opravdu velice moderní a povím vám, že i mně se skleněné zábradlí moc líbí. Už bych asi jiné zábradlí vůbec nechtěla. Pokud také uvažujete o nějakém zábradlí, tak se zkuste podívat na webové stránky kmdesign.cz.

Podle mě je zábradlí bezpečné.

Tady právě najdete opravdu mnoho typů a druhů zábradlí. Nejenom skleněné zábradlí. Partnerovi jsem řekla, že když ještě nemáme zábradlí, jestli by třeba nestálo za zkoušku a za uvážení, že bychom si pořídili později nějaké krásné skleněné zábradlí. Partner řekl, že skleněné zábradlí je sice pěkné, ale také je velice nepraktické. A to prý z toho důvodu, že prý tam budou otisky prstů. Já samozřejmě chápu tohle, kam partner míří, ale je logické, že když si vyberete takové sklo, třeba mléčné matné sklo, tak tam nejdou vidět žádné otisky prstů. Vždycky jsem chtěla takové mléčné zatmavené sklo.

Není zábradlí jako zábradlí.

Proto jsem partnerovi řekla, že skleněné zábradlí může být opravdu vhodnou volbou. Navíc, kdyby to bylo z plastu, tak plast většinou zežloutne a také může prasknout. Skleněné zábradlí je více odolné, i když mnoho lidí mi říká, že skleněné zábradlí se může rozbít a že je opravdu chatrné. Tohle není pravda, spíše opak je pravdou. Skleněné zábradlí toho vydrží opravdu hodně. Také tam potom můžou vaše děti dávat různé samolepky. Já vím, že někdo to nemá rád, ale někomu je to zase úplně jedno. Mě by to třeba například vůbec nevadilo, kdyby se moje děti daly samolepky na skleněné zábradlí.