Menu

Trampoty s vedrem

0 Comment

Přicházejí nám dny, kdy se začíná vzduch ohřívat do životu nebezpečných teplot a nemocní a senioři by raději neměli vůbec vystrkovat nos ven. Jen v nejnutnějších případech. A ti ostatní si holt musí obstarat jakékoli chlazení.

Jednou z možností je lednice. Mimo chlazeného pití, je možné si do ní na chvíli hupnout a tam se chladit. Potíž je v tom, že musí být dostatečně velká, aby se do ní člověčí jedinec vešel. Další drobná potíž bude asi cestovat s ní, a ještě horší to bude s přísunem energie. Takže lednice ano, ale asi jen doma na potraviny.

bazén

Lepší už je větrák, ten je lehčí a člověk do něj nikterak nemusí. Stačí jej pustit a je to. Ovšem například v městské hromadné dopravě by asi také nefungoval stejně jako navrhovaná lednice. Takže je třeba mít nějaký menší, například mini větráček do mobilu.

Jednoznačně nejlepším řešením je bazén. Ne, ani venku na procházce ani v tramvaji bychom jej neužili, ale doma na zahrádce, nebo na naší malé chatičce…

Ale i když jej máme, máme také maličkou starost s čistou vodou. Jen co jsme chvíli pryč hned je v něm dosti nečistot. Hlavně přes noc tam vítr navěje kde co. Vezme všechno, co je v okolí nepřipoutáno řetězem a už to žene do našeho malého bazénku. Druhý den, aby pak jeden skákal půl dne se síťkou kolem dokola místo koupání. Ach jo. To je trápení.

Nu, človíčku, neplač nenaříkej a spěchej do obchodu. Vlastně ne, nemusíš. Zde ti poradím a zde také věc vyřešíme.

čistá voda

Bazénová folie odpomůže od tohoto problému. Velikost se řídí velikostí bazénu s jistým přesahem, kupujte tedy větší, nikdy ne menší. A když kliknete na modrý odkaz v článku, dokonce ani nemusíte nikam chodit. Oni vám totiž objednané zboží dopraví až domů, nebo přímo k chatce. Zkrátka, dovezou vám folii až tam, kam si to budete přát.

Tak vidíte, jak lehce se dá takový problém vyřešit. Vám tedy nezbývá než si folii objednat a počkat si, až vám ji dovezou.