Menu

Štěnice v domácnosti

0 Comment


I přes poctivý úklid se nám doma můžou zabydlet štěnice, což není nic příjemného, a proto se jich musíme zbavit. To za nás spolehlivě zařídí deratizátor.

Štěnice v domácnosti

Škodlivý parazit

Štěnice se stává více a více odolnější, takže ji klidně můžeme mít v uklizené domácnosti, což dříve jen tak nehrozilo. Domů se nám může dostat klidně přes domácího mazlíčka a tam se začne množit, kdy jich můžeme mít doma rázem opravdu hodně a probudíme se s kousanci, jež nás budou svědět, protože tento parazit se živý především naší krví. Ta jim opravdu chutná a je to vhodný prvek pro jejich dlouhodobou obživu.

štěnice detail

Když se mu daří, tak se také rychle množí, což znamená až zhruba pět nákladných vajíček za den, takže těchto parazitů za pár dní může být plná domácnost. Abychom jejich výskyt definitivně potvrdili, tak musíme použít speciální produkty, protože přes den je běžně neuvidíme. Proto se prodávají různé pasti, které parazita nalákají a ten se na ně nalepí a už nemůže nikam uniknout. Při potvrzení výskytu je nejlepší použít sprej nebo postřik. Je zapotřebí ošetřit všechna riziková místa a postup po určité době opakovat.

Deratizace parazitů

Zbavit se štěnic nebývá nic snadného, takže obyčejné rady, které nám říkají, že stačí použít běžné suroviny v domácnosti většinou nefungují a zbytečně s nimi ztratíme čas. Se speciálně určenými chemickými přípravky je to už lepší a skutečně můžou vést až ke kompletnímu vyhubení. Největší jistotu máme se štěnice likvidaci Praha-deratizacnisluzby, protože tuto službu nám nabízí profesionální společnost, která má na starosti hubení všech možných škůdců a parazitů, takže poskytuje kompletní služby deratizace.

hmyz vedle psa

Něco nás budou stát, ale vždy máme zajištěno, že opravdu pomůžou a my už nebudeme muset řešit třeba nepříjemné kousance po celém těle. Firma se pohybuje v okolí Prahy, kde přímo do Vaší nemovitosti přijedou a dále se už o vše postarají. Přesně vědí, jaké přípravky mají použít a jakým způsobem, což je velmi důležité pro správnou účinnost. Pokud máte tedy se štěnicemi problém, tak stačí zvednout telefon a do firmy zavolat.