Menu

Módní značky

0 Comment

Vždycky jsem snila o takové módě, která mi bude slušet a bud v ní vypadat před kamarády taky trochu více reprezentativně. A jako správná žena jsem měla ráda módu takovou, která pro mě asi nebyla moc dostupná a vhodná. Prostě jsem toužila po věcech, na které jsem neměla peníze. Pokaždé, když jsem byla v některém obchodě, tak se mi tam většinou nic nelíbilo. Nevím, čím to bylo, ale mě se začaly líbit víc a ty drahé a značkové věci. A taky chvíli jsem nad sebou váhala, jestli to není povrchní. Vůbec jsem nevěděla, proč se mi to takhle stalo. Dříve mi to bylo úplně jedno, co mám na sobě. Ale možná je to tím, že jsem na nové střední škole.

Toužím po drahé módě.

A právě na té nové střední škola, kde jsem byla, tak právě všechny děti nosily takové kvalitní oblečení, které mělo viditelné značky. A já jsem měla úplně obyčejné oblečení z tržnice anebo z nějakého řetězce. Proto jsem taky zatoužila po něčem lepším. Ale později jsem se dozvěděla, že tohle je naprosto normální a běžné chování. Protože každý člověk chce někam zapadnout do nějaké skupiny. A to hlavně právě děti, které jsou ve škole. A právě móda mezi pubertálními dětmi hraje velký prim. A tak jsem poprosila rodiče, jestli by mi nepořídili v Obchodním centru něco módního a kvalitního a značkového.

Mám ráda originální styly.

Rodiče chvíli přemýšleli a řekli, že pokud mi to pomůže zapadnout do party, tak mi nějaké dva krásné módní kousky pořídí. Byla jsem ráda, protože jsem se dočkala opravdu krásných značkových bot a módní mikiny, kde byly viditelné módní značky. Je to vlastně docela možná i povrchní, ale věřte, že pro nás dospívající je to opravdu hodně důležité. Je důležité někam zapadnout. A vy taky nosíte pouze značkové oblečení nebo vám taky stačí jeden dva moderní a značkové kousky, jako mě? Víte, nepotřebuji mnoho, ale jde mi spíše o to, abych zapadla mezi lidi.