Menu

Lednice, levné ubytování

0 Comment

Máte rádi Českou Republiku, a raději budete poznávat krásy naší země, než abyste jezdili někam k moři? Děláte dobře, protože tahle krásná země může nabídnout spousty krásných zážitků, to je bez pochyby. Naše nabídka lednice ubytování je bezpochyby úžasná. Musíte si zvolit, co všechno budete chtít. Máme zde akce, které jsou neopakovatelné. Naše restaurace pro vás chystá masopustní posvícení, kdy se budou degustovat vína, pálenky od lokálních prodejců a pojídat dobroty ze zabíjačky.

sklepy

Aby to byla pořádná zábava, tak jistě nesmí chybět muzika. Staročeské hraní na harmoniku a další nástroje. Výtečná vín, dobré moravské jídlo a další chutné pochoutky, to všechno je jednoznačně dobrým lákadlem pro všechny, kteří chtějí poznat českou kulturu moravské strany země. Pro naše hosty máme opravdu hodně krásných pokojů. Samozřejmě že myslíme i na relax a na odpočinek, protože co jiného se od dovolené očekává? Je jasné, že musíte relaxovat, protože jste pryč ze stereotypu a měli byste si opravdu odpočnout ve všem.

whirpool

Domácí mazlíček povolen

Pokud máte doma pejska, kočku nebo jiného mazlíčka a nechcete jej nechávat samotného doma, když s vámi může chodit na procházky a tak dále, tak jej jednoduše vezměte s sebou, protože my máme pokoje, které jsou na tohle přizpůsobené, a chceme, abyste těch možností měli opravdu co nejvíce, to je jasné. Je zde opravdu velice ochotný a hodně přátelský personál, který vám bude vyhovovat. Vyjde vám snad ve všem vstříc a vždy se budete snažit, abyste dostali to, čeho si žádáte. Pomůžeme vám, abyste svoji, dovolenou zde zažili opravdu na maximum. Pokud máte rádi plesy, tak my máme teď reprezentační ples, kde se můžete také ukázat a můžete si zatančit se svým partnerem a užít si to. Zarezervujte si hned i privátní wellness a další masáže, které nabízí náš hotel. Užijete si krásně strávený čas po boku se svými nejbližšími, co více si přát?