Menu

Ejlat

0 Comment

Ice Skating Ring Eilat je skvěle určený pro milovníky  bruslení na ledě. A to přímo u Rudého moře! ledovou plochu najdete v obchodním centru Ice Park Mall. V Ice Park Mall můžete užívat plnými doušky kaváren, obchodů. Ejlat má ještě obchodní centrum Mall Hayam, které nabízí plno obchodů, kaváren a podobně. Pro milovníky sportu zde máme Top 94 Adventure park. Zde si můžete pěkně vyřádit a to třeba  v lezení, mini bungee jumpingu či paintballu. Za zmínku stojí určitě Korálový svět, který se nachází přímo pod mořskou hladinou Rudého moře. Jedná se o speciální stanici.

Bruslení

Určitě nemusíte na sebe navlékat plavky a potápět se. Prohlédnete si ryby, žraloky, korály… Můžete zde vidět ruiny hradu, který postavili Křižáci ve dvanáctém století. Zajímavá je rovněž Hudební fontána. Během dne je to běžná fontána, ale v každé úterý, čtvrtek, v pátek a v sobotu v půl osmé a v půl deváté si užijete show! Krásné hudby a plné barev, kdy je fontána a její voda krásně nasvětlené různými barvami. Fontána se nachází v Gan Binyamin Central Parku a stříká vodu až 30m vysoko. Milovníkům přírody Ejlat nabízí zase Přírodní rezervaci Eilat Mountain. Projíždět se můžete ve speciálním autě či se rozhlížet na velbloudím hřbetě.

Ejlat

Dolphin Reef nabízí k vidění roztomilé delfínky, také je máte rádi? Jo? A můžete s nimi i plavat a fotit se. Což takhle udělat pár selfíček s delfínky pro facebook? Určitě pro milovníky zábavy je určen King city eilat. Jeskyně iluzí plná bludišť a zakřivených zrcadel, různé atrakce či Koridor strachu. To vše je tento zábavní park včetně různého občerstvení pro zahnání hladu či žízně. Nádherná je pláž Coral Eilat beach. Opalujete se, užíváte si a můžete zde jít na podmořskou exkurzi. A také zde si můžete užít surfování na vlnách moře! Ejlat je místo zábavy, přírody, obchodních center, různých atrakcí a ano, zde se dá bezcelně nakupovat, takže?