Menu

Bazénový vysavač

0 Comment

Nikdo jistě nemá rád, když je jeho bazén špinavý, plný mechanických nečistot, voda zrovna dvakrát neviní, naopak silně zapáchá a má nazelenalou barvu. To rozhodně není čistý bazén, abyste dosáhli maximální čistoty, tak je potřeba si pořídit kromě bazénové chemie i třeba několik bazénových příslušenství, jako je síťka na hladinu, která vychytá ty mechanické nečistoty plovoucí na hladině, převážně to bývají listy nebo uhynulý hmyz, který také nevypadá zrovna dvakrát lákavě, když plave na hladině.
vysavač pod vodou
Dále je důležité si koupit bazénový vysavač a to právě z toho důvodu, že nečistoty na dně, jako je písek, hlína, kamínky a podobně, nevyčistíte pomocí bazénové filtrace, která slouží spíše proti tomu, aby se ve vodě netvořily velké shluky baterii, ale budete potřebovat mechanicky nečistoty nasát. Tenhle bazénový vysavač najdete u nás, na našich stránkách a je ve variantě buď ruční, poloautomatický nebo automatický.

Ideální dárek

Tohle bude pro vás naprosto skvělé řešení, to se nebojte a dopadne to skvěle. Vyberte si z naší skvělé nabídky tohle všechno a budete naprosto nadšení. Vyberte si od nás z našich internetových stránek a všechno tohle bude skvělé. Pokud má dotyčný bazén, tak jistě tyhle skvělé specializované stroje bude umět ocenit.
lsity v bazénu
Pokud nemáte dostatek času a nechcete u bazénu stát a čistit jej ručně, tak si kupte variantu automatického vysavače, který bude sám podle svého uvážení jezdit na dně a sbírat nečistoty a vy nebudete muset dělat prakticky vůbec nic, jenom budete muset třeba vzít síťku a dát ji na teleskopickou tyč, abyste nemuseli do vody, a vytáhnete listy z hladiny. Všechno u nás najdete, takže se ničeho vůbec nebojte. Dopadne to skvěle a bude to geniální. Určitě tohle všechno bude pro vás skvělé. Udělejte tento první krok ještě hned dneska a uvidíte tohle všechno třeba ještě hned.